مشاوره و پشتیبانی : 09131633401 | 03155583532

با کارهای شرکت های حسابداری بیشتر آشنا شوید

شرکت حسابداری و وظایف آن

هر شرکت و هر سازمانی برای رسیدگی به حساب هایش به حسابدار نیاز دارد. برخی از شرکت ها حسابدار استخدام می کنند و برخی از تولیدی ها از نرم افزارهای حسابداری بهره می برند. یک حسابدار در یک شرکت و یا سازمان باید موارد زیر را انجام دهند:
-  استقرار سیستم حسابداری
- ثبت و بایگانی اسناد حسابداری
- کنترل و تجزیه و تحلیل رویدادهای حسابداری
- تهیه گزارشات مورد نیاز حسابداری

با کارهای شرکت های حسابداری بیشتر آشنا شوید
شرکت های حسابداری، علاه بر آموزش حسابداری به صورت مقدماتی و پیشرفته، خدمات بسیاری ارائه می دهند که در ادامه بدان می پردازیم. شرکت های حسابداری بزرگ از جمله شرکت حسابداری حفیظ محاسب در کاشان و آران و بیدگل به تمامی شرکت های خصوصی، نیمه خصوصی و دولتی، خدمات حسابداری را ارائه می دهد و توانایی پشتیبانی حسابداری را دارد و به صورت هفتگی، ماهیانه قرار داد می بندد. شرکت های حسابداری، توانایی مشاوره در زمینه حسابداری را نیز دارند و در امور مختلف مالی، گزینش بهترین نوع نرم افزار حسابداری، کارهای مالیاتی به سازمان ها و شرکت های بزرگ و کوچک مشاوره می دهد. وظیفه شرکت های حسابداری این است که امور مالیاتی را نظارت کند تا در زمان دادن مالیات مشکلی برای شرکت به وجود نیاید
وظایف آموزشگاه حسابداری حفیظ محاسب در کاشان موارد زیر می باشد که این شرکت بزرگ دارای دو شعبه است  و در کاشان و آران و بیدگل، آماده خدمات رسانی به مردم شریف می باشد.
صدرو کارت بازرگانی، تاسیس شرکت های سهامی خاص، ثبت برند تجاری؛ صدور پروانه بهره برداری، صدور جواز تاسیس، پلمپ دفاتر قانونی، ارائه طرح های مدیریتی و پیاده سازی طرح های مالی، مشاوره مالیاتی و مدیریتی و حقوقی، انجام کلیه خدمات و گزارشات حسابرسی، آموزش حسابداری به صورت مقدماتی و پیشرفته و فروش نرم افزارهای حسابداری هلو و نرم افزار حسابداری فصیح و شالی از جلمه وظایف این شرکت بزرگ است و این آموزشگاه توسط مهندس ارباب پور اداره می شود.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  نقش حسابداری در کسب و کار چیست؟
•  مبنای حسابداری دولتی در ایران چیست؟
•  مراحل درخواست پلمپ دفاتر تجاری قانونی
•  خدمات حسابداری پیمانکاری
•  نقش حسابداری در زندگی روزمره
حسابداری
خرید نرم افزارهای حسابداری