مشاوره و پشتیبانی : 09131633401 | 03155583532

مشاوره مالیاتی چیست؟

انجام امور مشاوره مالیاتی

مالیات چیست؟
مبلغی است که اشخاص حقیقی و حقوقی به دولت می دهند و دولت این مبلغ را می گیرد تا خدمات بیشتری به مردم ارائه دهد.
مشاوران مالیاتی می توانند به افراد کمک کنند تا با قوانین مالیاتی آشنا شوند و پرداخت مالیات، برایشان سخت نباشد.

وظایف مشاور مالیاتی چیست؟
مشاوران مالیاتی باید در زمینه حوزه های مالی، حسابداری مالیاتی، قوانین حقوقی مالیاتی تخصص داشته باشند و به این افراد که وکیل مالیاتی نیز گفته می شود قوانین حقوقی که مدام در حال تغییر و تحول است را به اشخاص و شرکت های طرف قرار داد ارائه می دهند.
مشاوره مالیاتی باید پرونده های مالی و مالیاتی شرکت های طرف قرارداد را بررسی کند و این شخص، تنظیم و اصلاح صورت های مالی، تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده و ... را دارد. مشاوره مالیاتی با دانش و سیاستی که دارد قادر است سرمایه قابل توجهی را برایتان نگه دارد و در غیر این صورت شما باید آن سرمایه را به دولت در قالب مالیات پرداخت کنید.
یک وکیل مالیاتی می تواند برنامه ریزی کند و نیازهای مالی در آینده را بهتر کند. بدهی های مالیاتی شرکت ها را به حداقل برساند و اظهارنامه های مالیاتی را ارائه دهد. مشاوران مالی و حقوقی می توانند به افراد در زمینه سرمایه گذاری، برنامه ریز های مالی و برنامه نویسی بازنشسنگی کمک کنند.
از آنجایی که مسائل مالی پیچیده هستند از قبیل خرید و فروش سهام، حفاظت از ملک ها؛ آماده شدن برای بازنشستگی، بهتر است از مشاوران مالیاتی کمک گرفته شود و این افراد با هوش بالایی که دارند می توانند تصمیات هوشمندانه بگیرند تا سرمایه گذاری شخص را بیشتر کنند.

چه افرادی به مشاوران مالی نیاز دارند؟

مشاور مالی برای افرادی که می خواهند برای زمان بازنشستگی شان پس اندازی مطمئن داشته باشند و یا برای آینده فرزندشان سرمایه گذاری کنند و یا برای خرید خانه، مناسب است حتی حضور مشاوران مالیاتی برای افرادی که ارث بزرگی قرار است دریافت کنند و یا تغییری در زندگی شان ایجاد شود از قبیل تشکیل خانواده، مناسب است.
حتی برخی از افراد می توانند از مشاوران مالیاتی سالی یکبار مشاوره بگیرند و خیالشان راحت باشد
مشاوران مالیاتی دو دسته هستند: مدیر دارایی و مدیر ثروت
مدیر دارایی (asset manager) برای افرادی مناسب است می خواهند در سهام و اوراق قرضه سرمایه گذاری کنند. مدیر ثروت (wealth) از دارایی و سرمایه شما در بلند مدت محافظت می کند و برنامه ریزی و پس انداز برای تحصیلات و دارایی شما دارد
افرادی که به زودی بازنشسته خواهند شد، افرادی که می خواهند برای آینده فرزندشان برنامه ریزی کنند، یا ارثی برایشان باقی بگذارند، حتی افرادی که می خواهند طلاق بگیرند و افرادی که پول یا سرمایه شان را می خواهند افزایش دهند، مشاوران مالیاتی می توانند بهترین کمک دهنده به آن ها باشند.

انجام امور مشاوره مالیاتی
شرکت حسابداری حفیظ محاسب، ضمن ارائه انواع خدمات حسابداری و حسابرسی، توانایی انجام انواع مشاوران مالیاتی و مالی را برای انواع شغل ها و افراد عادی دارد. این افراد می توانند با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و قرار حضوری و یا غیر حضوری با متخصصان مالی داشته باشند.

میدان معلم خیابان مطهری کوچه بیان 2 ساختمان هما طبقه زیرزمین _واحد2
031-55583532
031-55583878
031-55582205
031-55582904-5
شعبه بیدگل:
آران و بیدگل ساختمان شبان-طبقه سوم -واحد

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  همه چیز درباره مشاوره مالیاتی و دلایل اهمیت آن
•  حسابدار کیست و وظایف حسابدار چیست؟
•  شرایط بازار کار رشته حسابداری و مالی چگونه است؟
•  انواع حسابرسی چیست?
•  حسابداری صنعتی چیست؟
حسابداری
خرید نرم افزارهای حسابداری