مشاوره و پشتیبانی : 09131633401 | 03155583532

همه چیز درباره مشاوره مالیاتی و دلایل اهمیت آن

قوانین جدید مالیاتی ایران و محاسبه مالیاتی چیست؟

این مالیات چیست که عالم همه درگیر اوست؟
واژه مالیات از دیر باز تاکنون شناخته شده است. معنی لغوی این واژه نام آشنا، خراج هستش که دریافت مالیات و خراج از زمان های قدیم تا کنون در تمام کشور ها کم و زیاد وجود دارد و حتی درآمد اصلی برخی کشور های برتر دنیا در اقتصاد، از مالیات شهوندان و شرکت های فعال در آن کشور هستند. 
بنابراین مالیات جزء جدایی ناپذیر ملت ها و کشور های مختلف می باشد اما مانند تمامی چیز ها برای اجرای درست و عادلانه آن میان مردم و شرکت ها، نیازمند قانون است که هر کشوری قوانین مالیاتی مختص خود را دارا می باشد.
اهمیت مشاوره مالیاتی چیست؟
به دلیل اهمیت بالای مالیات در امور کشورداری، قوانین بسیار زیاد و سختگیرانه ای از طرف حکومت ها وضع شده است تا در حد امکان از فرار مالیاتی برخی افراد جلوگیری شود و این افراد، شناخته شده و مورد جریمه مالیاتی قرار گیرند.
اما در این میان هستند افراد و شرکت هایی که ناخواسته و به دلیل نا آشنا بودن با قوانین پیچیده مالیاتی دچار جریمه های مالیاتی می شوند و متضرر می شوند. علاوه بر این قوانین مالیاتی روز به روز براساس شرایط جامعه هدف دچار تغییر می شود و اگر افراد و شرکت ها از این تغییرات با خبر نشوند، دچار ضرر های سنگین مالیاتی می شوند و حتی ممکن است منجر به برشکسته شدن شرکت های بزرگ شود که از این قبیل شرکت ها و افرادی که به دلیل قوانین مالیاتی برشکسته شدند در دنیا کم نیست.
از طرفی دیگر یادگیری جامع این قوانین مالیاتی کار راحتی نیست و ریزه کاری های مخصوص خود را دارد. از این رو یکی از شغل های به وجود آمده در دنیا که اهمیت کاری بالایی هم دارند، مشاوران مالیاتی هستند. مشاورانی که قوانین مالیاتی را بدانند و تخصص در این زمینه داشته باشند تا افراد و شرکت ها دچار ضرر و زیان های مالیاتی نشوند.
مشاوره مالیاتی در واقع خدمتی است که توسط مشاوران مالیات ارائه می‌شود. همچنین مشاوره مالیاتی می تواند به شما کمک می‌کند تا از معافیت‌های مالیاتی و یا تخفیف‌های دولت آگاه شوید. همچنین با بهره‌مندی از مشاوره مالیاتی،  این اطمینان را خواهید داشت که کسب ‌وکارتان به صورت ناخواسته دچار تخلف مالیاتی نشده است.
بنابراین اگر مشاور مالیاتی، دانش و تخصص کافی در این حوزه را داشته باشد، علاوه بر جلوگیری از متضرر شدن شما، می‌تواند باعث ذخیره سرمایه خوبی برای کسب‌وکارتان شود.
اما شاید با خودتان بگویید ارزش فعالیت و کار و کاسبی تان آنقدر بالا نباشد که بخواهید نگران مالیات دادن باشید و تصور کنید مالیات شما پایین است و نیازی نیست هزینه ای، هرچند کم، بخواهید پرداخت کنید، اما بهتر است بدانید بسیاری از نقص های پیدا شده در امور مالیاتی در مشاغل کوچک و افراد عادی جامعه می باشد و مشورت مالیاتی با یک مشاور مالیاتی به خصوص در کشوری مانند ایران به شما کمک می کند باخیالی آسوده به رونق کسب و کار خود بپردازید و نگران ضرر های غیر قابل جبران مالیاتی نشوید.
برای داشتن یک مشاور مالیاتی نیاز نیست یک فرد متخصص مالیاتی را استخدام کنید.
فقط کافیست یک فرد متخصص در زمینه امور مالیاتی را پیدا کنید و امور مالیاتی خود را به آن بسپارید و هر چند ماهی یک بار به صورت تلفنی و حضوری با آن ها مشورت کنید تا دچار مشکل نشوید.
محاسب مارکت، یک سایت دارای مجموعه متخصص از حسابداران و مشاوران رسمی مالیاتی ایران می باشد و یکی از قدرتمندترین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات مالی و مالیاتی در ایران می باشد و با به خدمت گرفتن برجسته‌ترین، باتجربه‌ترین و با دانش‌ترین حسابداران، مشاوران و وکلای مالیاتی، با افتخار آماده ارائه خدمات مشاوره مالیاتی به شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب ‌و کارها است. خدمات محاسب مارکت شامل؛ انجام مشاوره مالیاتی، طراحی و اجرای سیستم‌های مالی، خدمات حسابداری و حسابرسی و دادرسی مالیاتی است.
مشاوره مالیاتی تلفنی
محاسب مارکت مفتخر است که علاوه بر امکان مراجعه حضوری و مشاوره حضوری، به صورت آنلاین اقدام به خدمت رسانی کند و بسیاری از مردم عزیز ایران میتوانند از مشاوره مالیاتی آنلاین بهره مند شوند.
مشاوره مالیاتی رایگان
شما میتوانید به صورت رایگان در مورد برخی قوانین مالیاتی جدید ثبت شده در کشور مطلع شوید و از بسیاری از خدمات جامع فروشگاه محاسب مارکت، بهره ببرید و با تماس به شماره های تماس ما، از مشاوره مالیاتی رایگان نیز بهره ببرید.
بهترین مشاوره مالیاتی
پیدا کردن یک مشاور مالیاتی عالی کار بسیار دشواری است. با افتخار به استحضار شما می رسانیم تیم مشاوره مالیاتی محاسب مارکت با ارائه مشاوره مالیاتی رایگان، 24 ساعته، قابل دسترس بودن، با اینترنت و یا تلفنی و داشتن متخصصان مالیاتی برتر در سطح کشور، جزء ارائه دهندگان بهترین مشاوره مالیاتی در ایران می باشد. قابلیت های لازم بهترین مشاوره مالیاتی می توانند شامل 24 ساعته بودن یا رایگان بودن و یا وجود متخصصان پاسخگو باشد که ما در محاسب مارکت، تمامی این ویژگی ها را در ارائه مشاوره مالیاتی به کار برده ایم.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  مالیات بر ارزش افزوده چیست؟
•  حسابداری صنعتی چیست؟
•  حسابداری انبار چیست؟
•  مراحل درخواست پلمپ دفاتر تجاری قانونی
•  مراحل ثبت برند برای شغل خود
حسابداری
خرید نرم افزارهای حسابداری